קרנבל המסכות הגדול בונציה

איטליה, ונציה

סוג החבילה:

נושא החבילה: תרבות , טיול מאורגן , ירח דבש , רומנטי , גיל הזהב , הרפתקאות

2ימים/1לילות

משך החופשה

כולל

הרכב חבילה 549 €

מחיר מתחיל ב

תאריך יציאה

גלית בלוך
גלית מומחה/ית היעד
8 ימים עוצרי נשימה בצפן איטליה הקסומה, קרנבל המסיכות המתקיים מידי שנה בונציה וקפיצה לנופים המרהיבים של שוויץ.

הקדמה

ברוכים הבאים לקרנבל המסיכות בונציה!!
הקרנבל נחגג פעם בשנה ע״י האילטקים המקומיים שיוצרים מסיכות ומסתובבים בונציה לצד מוזיקה, ירידים, תהלוכות ועוד… 
יש לכם כבר תחפושת????

נקודות עניין

הארנה של ורונה -
פיאצה דלה ארבה ורונה -
שוויץ המיניאטורית -
הגטו היהודי בונציה -
ויה מציני ורונה -
מרפסת האוהבים של יוליה -
סאן סלבטורה -
אי הזכוכית ונציה -
הגטו היהודי בורונה -
פיאצה דואומו מילאנו -
ויטוריו עמנואל ה-2- הקניון הגדול במילאנו -

מסלול הטיול

יום 1: תלאביב – ונציה- ויצ'נזה- מארוסטיקה
המראה מנתב"ג וטיסה לונציה. לאחר פגישה עם מדריך הקבוצה נצא לעבר ויצ'נזה, עירו של הארכיטקט פאלדיו. נטייל בעיר המרשימה ונהנה ממראה המיבנים, הארמונות והכנסיות שמרביתם תוכננו ע"י הארכיטקט הידוע. נמשיך למארוסטיקה, עיירת ימי ביניים קסומה המוקפת חומה ובמרכז הכיכר השחמט שנבנתה ע"פ אגדה קסומה ומפורסמת. בתום הסיור נמשיך לבית המלון בו נשהה במהלך הטיול.

יום 2: ונציה- קרנבל המסכות הגדול!!!!
הבוקר נצא לונציה הקסומה, מלכת הים האדריאטי, עיר התעלות, הגונדולות והמסכות ונחווה את קרנבל המסכות הגדול המתקיים מדי שנה בעיר.  

יום 3 : מילאנו- בירת האופנה
היום נבקר בבירת האופנה והעיצוב העולמי- מילאנו, נצעד יחד לככר המרכזית "פיאצה דוואמו "המפורסמת, ושם נראה את הקתדרלה העתיקה, הגדולה והמרשימה של מילאנו , שבנויה בסגנון גותי. לאחר מכן , נחצה את הקניון הראשון והיוקרתי בעולם "ויטוריו עמנואלה-2" שמשלב כמה וכמה סגנונות של אדריכלות, המכיל את כל מותגי היוקרה. לבסוף ינתן זמן חופשי להתרשם משדרת המותגים, החנויות ובתי הכלבו המפורסמים.

יום 4 : נגיעה בשוויץ- אגם לוגאנו (יום בחירה)
המעוניינים יוכלו לצאת (בתשלום) ליום קסום בשוויץ. נחצה את הגבול השוויצרי ונגיע לאגם לוגאנו- פנינה השוכנת בין הרים נישאים ועיירות ציוריות קסומות. נתחיל את היום באתר "שוויץ המיניאוטורית" בו מעל 120 דגמים של נופיה, אתריה ומבניה המפורסמים של שוויץ. משם נמשיך לעיר המפורסמת לוגאנו, עיר הקיט של עשירי שוויץ והאזור השוכנת על גדות האגם. נסיים בתצפית מרהיבה על האגם והאזור כולו. התצפית נמצאת בראש הר "סאן סלבטורה" , אליו נטפס ברכבת שיניים לגובה של 912 מטרים ונהנה מנוף פנורמי ועוצר נשימה. בסוף היום נעשה את דרכנו חזרה לאיטליה. המחיר כולל את כל הכניסות והאתרים המפורטים במסלול.

יום 5: ונציה- קרנבל המסכות הגדול!!! (יום בחירה)
הבוקר נצא (בתשלום) ליום נוסף בקרנבל המסכות הגדול והמהולל!!! בונציה הקסומה, מלכת הים האדריאטי, עיר התעלות, הגונדולות והמסכות ונחווה את קרנבל המסכות הגדול המתקיים מדי שנה בעיר.  נערוך סיור בגטו היהודי הראשון בעולם, נעבור ליד גשר האנחות, נמשיך לכיכר סן מרקו המפורסמת,נצפה ללגונה הונציאנית, נראה את כנסיית סאן מרקו המדהימה ואת ארמון הדוג'ים המפואר. נשוט  אל אי הזכוכית, מוראנו. נצפה בתהליך ניפוח הזכוכית הנדירה והמפורסמת בעולם. המסלול כולל 4 הפלגות בספינה (הכלולות במחיר הטיול) בין האיים של ונציה.

יום  6 : פירנצה  (יום בחירה)
יום חופשי. המעוניינים יוכלו לצאת (בתשלום)  לבירת הרנסנס – פירנצה. נתחיל בתצפית בלתי נשכחת מכיכר מיכלאנג'לו שבמרומי גבעה המשקיפה על העיר כולה. נמשיך לסיור רגלי באתריה המרכזיים של העיר, כולל פיאצה דלה סיניוריה, המהווה מוזיאון פתוח ונושם של פסלים וארמונות, הגשר העתיק הציורי, מדרחוב העיר ההומה, כיכר הדואומו החולשת על חזיתה האדירה של קתדרלת העיר, סיפורי התנ"ך המתוארים על גבי "שערי גן העדן" ועוד.זמן פנוי לשוק העור ולחנויות. המעוניינים יוכלו לבקר בבית הכנסת הגדול של העיר.

יום 7: ורונה
הבוקר נצא לורונה, עיר האהבה והזוגיות ומקום אהבתם של רומיאו ויוליה. נתחיל מצפייה אל ה"ארנה"- המבנה המפורסם העתיק  בו התקיימו בעבר מופעי גלדיאטורים והיום מתקיימים בו מופעי מוסיקה ואופרה. משם נמשיך דרך "ויהמציני" המדרחוב השוקק חיים, אל הגטו היהודי ובית הכנסת של וורונה. נמשיך אל ביתה של יוליה, כוכבת סיפור האהבה המפורסם ביותר בהיסטוריה. נראה את פסלה הממוקם בחצר ואת מרפסת האוהבים.  משם נמשיך ל"כיכר העשבים"- "פיאצה דל הארבה", הכיכר המרכזית והססגונית של העיר. בתום הסיור נעשה את דרכנו לעבר בית המלון.

יום 8:  ונציה- תל אביב
נארוז את החוויות והפקלאות וניסע לעבר שדה התעופה לטיסה חזרה לתל אביב.

הטיול כולל

- טיסת שכר לונציה - מיסי נמל והיטלים כפי שהם ידועים וכפופים לכל שינוי של חברת התעופה 
- 7 לילות לינה בבית מלון בדרגת תיירות טובה (3 כוכבים)  על בסיס ארוחת בוקר (***המלונות אינם   נמצאים במרכז העיר. בד"כ נמצאים בפרברים ומותאמים לצורכי המסלול)
- אוטובוס צמוד לביצוע המסלול המפורט
- יום בונציה בקרנבל המסכות
- מדריך ישראלי מנוסה מצוות המדריכים של TRIP AWAY
- תשר לנהגים ונותני השירותים

הטיול אינו כולל

- טיפ למדריך הקבוצה. נהוג לתת כ-25 יורו לאדם עבור כל תקופת השהיה
- לא כולל ביטוח רפואי ומטען
- לא כולל מס עירוני לתייר מוטל בערי אירופה בסך של 1-2.5  יורו לנוסע ללילה המשולם ישירות לבית
  המלון

הערות

חשוב מאד!!! המסלול מתאר את אתרי הביקור אך לא את סדר הביקורים. ייתכנו שינויים בסדרי

התוכנית. ביצוע ההזמנה לטיול מאורגן מהווה הסכמה לטופס תנאי ההתקשרות. שאר הבחירות שלך יושפעו בעקבות זה, האם להמשיך?