• Wanago | רדנצי

בשנת 1883 שהמינרל הייחודי של מי המקום התגלה, הפכה עיירה זו ממקום נחבא אל יעד ראוי, כך שבשנת 1994 היא כבר נחשבה לעיירת קיט עבור תיירים מכל העולם. רדנצי זו עיירה קטנה, המונה 850 בתים וכ 2,200 איש. יש להאמין שלולא המינרלים היא לא הייתה מסומנת בסיכה על מפת המקומות המומלצים בסלובניה, אך כעת כשהדבר ידוע והיא מציעה שלל שירותי ספא, אנשים מוצאים בה עוד דברים מהם ניתן ליהנות כאשר יוצאים לחופשה שנועדה להטעין מצברים ולפתוח את הדעת. העיר רדנצי שוכנת על גדת הנהר של נהרMura  בצפון מזרח סלובניה. בעיקרון עיירה זו ידועה כעיירת ספא בה יש מים מרפאים ועל כן הרבה תיירים שמבקשים לתמוך בגופם או סתם ליהנות מנפלאות הטבע והמינרלים מגיעים אל העיירה אם על מנת לנפוש וליהנות מנופים וירוק בעיניים ואם על מנת לנצל את מי המקום הטבעיים. 

  • רדנצי
  • רדנצי
  • רדנצי
  • רדנצי
כתבה - תרבות, מסורת עתיקת ימים ופולקלור במדינות הבלקן
תרבות, מסורת עתיקת ימים ופולקלור במדינות הבלקן
מדינות הבלקן הינן קבוצה של מדינות בדרום מזרח אירופה, הנקראות על שם הרי הבלקנים הנמתחים ממזרח סרביה ועד לים השחור במזרח בולגריה. מדינות אלה כוללות את אלבניה, בולגריה, לכתבה המלאה...
ספא בבלקן
אין דרך טובה יותר לחגוג לאישתך את יום ההולדת השלושים שלה אלא בכמה ימי ספא מפנק, כי כידוע לכל, יום הולדת 30 יכול להחגג ביום מיוחד לכתבה המלאה...
כתבה - ספא בבלקן 
סלובניה וקרואטיה למשפחות
אף אחד לא נידב לנו מידע על קרואטיה וסלובניה. אני, דניאל והקטנים פתחנו את מפת אירופה, חיפשנו את קרואטיה וככה במקרה גילינו את סלובניה לכתבה המלאה...
כתבה - סלובניה וקרואטיה למשפחות

לא נמצאו תוצאות עבור החיפוש המבוקש

חוויה קולינרית ברדנצי

חוויה קולינרית
מלבד המסעדות בעיירה גם ניתן למצוא במרכז הספא תפריט נהדר שמתאים במיוחד עבור חולי סכרת, וזאת כמובן לצד שתיית מי המעיינות שעוזרים בין היתר גם למערכת העיקול.

אטרקציות מרכזיות ברדנצי
אטרקציות מרכזיות
העיירה מאוד ידועה ונחשבת ולו רק בשל המרכז הרפואי הגדול בתחום המינראליים, (המינראליים בוקעים עקב שכבות קרקע שונות. המים מאוד עשירים במגנזיום וברזל, כך שביחד כל בעיה הקשורה למחזור הדם או שיקום לאחר מחלת לב מקבלת הקלה משמעותית), אלא גם בזכות התנאים שהעיירה יודעת להציע. האתר נמצא בתוך קומפלקס שכולל בתי מלון, מדשאות מוריקות, גם בוטני מרהיב ביופיו, חורשות עצים מרשימה ואיך לא גם  כרמי יין. כמו כן רדנסי אינה עיירת הספא היחידה בסלובניה, מלבדה גם יש ערים נוספות, להלן כמה מהן: רוגשקה, סלטינה, שבי, Dobrna, וMoravske Toplice. עם זאת היא היחידה באזור צפון מזרח סלובניה. בקרבת מקום ישנם שלל מקומות מעניינים נוספים. על כן אין כמו לצאת לטיול רגלי בשלל החורשות רוויות הנחלים, או להשכיר רכב ולהגיע עמו אל העיר גראץ השכנה ואפילו אל אוסטריה הקרובה. 
אפשרויות לינה לרדנצי

באפשרויות לינה
מתחם עצמו של אתר המרפא ניתן למצוא מלון מהודר וחדיש בדרגה של 4 כוכבים. כך שניתן לבוא, להתפנק ולהתרווח משלל התנאים המשלימים. לצד מים איכותיים וחיוניים לגוף גם ישנה מרפאה קרדיולוגית וצוות רופאים קבוע במקום. על כן בין שלל התיירים גם ניתן למצוא חולי לב וסוכרת. גם מבחינת אוכל ניתנת לקבל התייחסות מיוחדת. 

קניות ובילויים ברדנצי

קניות ובילויים
כמו בכל אתר ספא יוקרתי, גם כאן ניתן למצוא שלל פינוקים עבור שהייה נעימה בין טיפול לטיפול, כך שמלבד הטיפולים השונים ושלל המינראליים גם ניתן לעשות הפוגה רעננה בבתי קפה, מועדוני הלילה וכדומה. 
כמו כן כל האזור עצמו מהווה יעד בילוי אחד גדול, כך שבשקט ניתן לצאת לגנים המטופחים וליהנות מישיבה פסטורלית לצד הנהר. 
מבחינת קניות, ניתן למצוא כאן שלל מזכרות, אך גולת הכותרת היא שבמקום נמכרים מגוון מוצרי ספא איכותיים ואף ייחודיים למקום, כך שאם רוצים להביא מזכרת או לעורר את העניין של הנותרים בבית, זה המקום להצטייד עם מוצרי טיפוח ובריאות איכותיים ומפנקים.

תכנון תקציב ברדנצי

תכנון תקציב
האתר עצמו אינו בהכרח נוח עבור כל מטייל, ובעיקר עבור מי שמבקש להתרפק באתר הספא עצמו. על כן יש לדעת שיש להשאיר בצד סכום נכבד עבור הטיפולים ואם רוצים להתכונן מראש ואף להוזיל עלויות ניתן לחפש אחר חבילת נופש שכוללת את הכול עוד בארץ- חבילות נופש הכול כלול.