• Wanago | קמפניה

ערים מודרניות לצד כפרים ציורים ,תוכלו למצוא בקמפניה  (campagna) , מחוז בדרום איטליה המשתרע על פני שטח 13,590 קמ"ר.המחוז מחולק לחמש נפות ; סלרנו, נאפולי, קזרטה, בנוונטו ו-אבלינו, כאשר בכל רחבי מחוז קמפניה מתגוררים למעלה מ-6 מיליון איש. בדומה ליתר המחוזות בדרום איטליה, מזג האוויר ים-תיכוני, ועל כן עונות האביב והקיץ אידיאליות לטיולים באזור.
האזור הרווי בערים מודרניות לצד כפרים ציוריים, מצוקים תלולים השוכנים בסמוך לערי חוף קסומות וכפרי דייגים, מיועד לכל אחד ואחת מכם המעוניין לשלב נופים קסומים לצד מגוון נרחב ואטרקציות לכל המשפחה. מחוז קמפניה מאכלס בשטחו 551 ערים ועיירות, כאשר הגדולה שבהן היא ברית המחוז נאפולי, הנחשבת למוקד תיירותי בחלקה הדרומי של אטליה.

  • קפרי
  • קאסרטה
  • קאפרי
  • קאסרטה
  • וזוביוס
  • קאפרי
  • סורנטו
כתבה - איסקיה- מעיינות מיים חמים
איסקיה- מעיינות מיים חמים
מכירים את הטיפוס הרגוע שנראה כאילו הכול יכול להתפרק סביבו אבל הוא יישאר בשלו? שכל העולם יכול לקרוס וליפול אל תוך תהום אבל זה לא יזיז לו לרגע? ובכן, זה לא אני. לצערי, רחוקה מזה שנות אור. לכתבה המלאה...
אל דנטה- סודות הפסטה
"הדרך אל ליבו של הגבר עוברת דרך קיבתו" – משפט שמישהו אמר מתישהו. האמרה היא בעיקרון נכונה, רק שמשום מה אף אחד אף פעם לא ניסח לכתבה המלאה...
כתבה - אל דנטה - פסטה 
למונצלו ומוצרלה
לימונים עבורי תמיד היו הסמל הנצחי של חופי אמלפי וסורנטו. עוד מביקורי הראשון אני זוכר את הצהוב העז והמיוחד ששייך רק ללימונים מלכותיים אלו לכתבה המלאה...
כתבה - למונצלו ומוצרלה 

לא נמצאו תוצאות עבור החיפוש המבוקש

ערים מרכזיות בקמפניה
ערים מרכזיות
מחוז קמפניה מאכלס בשטחו 551 ערים ועיירות, כאשר הגדולה שבהן היא בירת המחוז נאפולי. העיר נאפולי היא המרחב האורבאני השני בגודלו באיטליה והיא נחשבת גם לעיר השלישית במספר תושביה במדינה (בעיר עצמה מתגוררים קרוב למיליון איש ובמטרופולין הסובב אותה מתגוררים קרוב ל-4 מיליון איש). כעיר נמל מרכזית וכאחת הערים בעלות ההיסטוריה המפוארות ביותר ברחבי איטליה (העיר נוסדה בין המאות ה-6 וה-7 לפני הספירה), נאפולי נחשבת למוקד תיירותי מרכזי בחלקה הדרומי של איטליה.

עיר מרכזית נוספת במחוז קמפניה היא אמאלפי. עיר זו שוכנת לאורך רצועת החוף של מפרץ סלרנו והיא מוצבת למרגלותיו של הר ה-מונטה צ'רטו המתנשא לגובה של 1,315 מטרים. חוף ימה של העיר (כולל שטח העיר) הוכרז על ידי ארגון אונסק"ו כאתר מורשת עולמית. העיר משמשת כאתר נופש פעיל והיא נמנית על אחת מהערים התיירותיות ביותר באיטליה.

עיר מרכזית נוספת המשמשת כאתר נופש פעיל במחוז קמפניה היא העיר סורנטו. עיר זו משתרעת על פני שטח של 9 קמ"ר, ובנוסף להיותה עיירת נופש היא מעמידה לרשותכם תצפית נוף למפרץ נאפולי. 

אטרקציות מרכזיות בקמפניה
אטרקציות מרכזיות
מחוז קמפניה רוויה באטרקציות תיירותיות המשלבות בין אתרי מורשת עולמית לבין מוקדי תיירות מודרניים ואתרי נופש פעיל. בין יתר האטרקציות המרכזיות ביותר ברחבי המחוז תמצאו את:

פומפיי- עיר רומית עתיקה השוכנת במרחק של כ-20 ק"מ  ממרכז נאפולי. על פי הממצאים הארכיאולוגיים במקום, העיר נחרבה בשנת 79 לספירה כתוצאה משכבת אפר געשי מהר הגע וזוב שלמורדותיו הדרום מזרחיים הוקמה העיר.

הר הגעש וזוב-   הר געש המהווה את אחת האטרקציות התיירותיות באזור. בדרך אל ההר (המתנשא לגובה של 1,277 מטרים) פועלת לשכת תיירות מקומית המדריכה את המטיילים באזור באופן הטיפוס להר.

ארמון קזרטה- אחד הארמונות הגדולים והמרשימים ביותר באירופה. הארמון ממוקם בעיר קזרטה המרוחקת כ-25 ק"מ מנאפולי (לכיוון צפון). הארמון אשר הקמתו הסתיימה בשלהי המאה ה-18, מכיל למעלה מ-1200 חדרים, 24 סוויטות מלכותיות, ספריית ענק ומבנה תיאטרון.

המצודה החדשה במרכז נאפולי- אחד מאתרי התיירות הבולטים ביותר במרכז העיר נאפולי. האתר הוכרז כאתר מורשת עולמית על ידי ארגון אונסק"ו בשנת 1995.

חופשה בקמפניה מאפשרת לכם ליהנות מהיצע מרשים ומגוון של מוקדי תיירות ואטרקציות המותאמות לכל אופי או סוג של חופשה, בין אם אתם חובבי טבע ונופים ובין אם אתם מעדיפים חופשות קיץ על החוף. 

אפשרויות לינה בקמפניה
אפשרויות לינה
היצע המלונות במחוז קמפניה מעמיד לרשותכם למעלה מ-3,000 מלונות ברמות דירוג ורמות מחיר משתנות. היצע המלונות המגוון והמרשים העומד לרשותכם במחוז קמפניה, מאפשר לכל אחד ואחת מכם למצוא את הדיל האטרקטיבי ביותר עבור אופי החופשה אותו הוא מתכנן. את ריכוז המלונות הגדול ביותר במחוז קמפניה תמצאו בבירת המחוז נאפולי וב-סלרנו. במוקדי התיירות בערי החוף תוכלו ליהנות מהיצע מגוון של מלונות וקלאבים בעיר אמאפלי והאי קאפרי.