• Wanago | איסקיה
איסקיה- מעיינות מים חמים

כתבה על מעיינות חמים באיסקה

מכירים את הטיפוס הרגוע שנראה כאילו הכול יכול להתפרק סביבו אבל הוא יישאר בשלו? שכל העולם יכול לקרוס וליפול אל תוך תהום אבל זה לא יזיז לו לרגע? ובכן, זה לא אני. לצערי, רחוקה מזה שנות אור. כן, לצערי. כי תאמינו לי, רק קמטים זה עושה לי. זה והעובדה שעברה קצת יותר משנה מאז הפעם האחרונה שעברתי דרך ביקורת גבולות והחתמתי דרכון, הניעו אותי לשוטט ברשת ולחפש אחר יעד מפנק, שיאפשר לי להתאוורר מהשגרה הלוחצת ולאזן את מדד המתח עד כמה שרק ניתן.

מכיוון שאני די בטוחה שטיסה ארוכת שעות וג'ט לג מטורף לא יעשו אותי יותר רגועה, חיפשתי אחר יעד שיהיה קרוב באופן יחסי לארצנו הקטנטונת. משהו קטן וטוב. יעד כזה שמרגע הנחיתה לא יאפשר דבר מלבד שקט ושלווה. אחד כזה שיכניס אותי בשניות לאווירה של "צ'יל-אאוט-וומאן, החיים יפים". למען האמת, לא לקח לי הרבה זמן להחליט. זה היה די ברור לאן מועדות פניי הפעם.

לא לא, ממש לא לאן שאתם חושבים. באמסטרדם כבר הייתי. הפעם הזאת, פניי מועדות לאיטליה. כי איטליה ואני זה סיפור אהבה מהסרטים של רוברטו בניני. אני והיא חברות בנפש, כאלה שלא נפגשות הרבה אבל יודעות בפנים שהחיבור הוא אמיתי. אני מוצאת בה אופנה של קטלוגים ותצוגות, היא מקיפה אותי בטבע של גלויות, מציגה לי היסטוריה מסקרנת, מאכילה אותי טוב בפסטות טריות ובפיצות דקות בדיוק כמו שאני אוהבת, מקנחת בגלידות בהכנה עצמית ומכירה לי גברים. איטלקיים. סיי-נו-מור.

לחופשה מושלמת באי הקסום לחצו כאן  >>

כאמור, מהות החופשה היא להכניס מעט שלווה לראש ובעיקר לנפש, לעשות ריסטרט למערכות הגוף ולמלא מצברים מרוקנים. שיטוט נוסף בכל מה שיש לאיטליה להציע לא השאיר לי יותר מדי מקום לספק ואפשרות להתלבט. היעד שיעשה עבורי את העבודה על הצד הטוב ביותר הוא האי איסקיה, שנמצא במפרץ נאפולי שבארץ המגף. מעבר לטבע ירוק, נופים משכרי חושים וחופים מעולים, האי נוצר מפעילות וולקנית ועל כן מפורסם בזכות מעיינות המים החמים, ובעצם היותו אי ספא טבעי שמציע מגוון אפשרויות לרגיעה. למעשה, הוא נחשב לאחד מאתרי הנופש המועדפים על המקומיים. אם כך, נפל הפור. איסקיה איט-איז. כי מה שטוב לאיטלקים לא יכול להיות שלא יהיה טוב לי.


כתבה על מעיינות חמים באיסקה


כיאה לפנינת תיירות (בעיקר בעונות האביב והקיץ) ישנו היצע מרשים של מקומות לינה וביניהם מלונות נופש עם מעיינות חמים. במלונות מסוג זה קיימות בריכות תרמיות טבעיות עם איכויות מרפא לרוחצים, בזכות סוגי מינרלים למיניהם. בין היתר, יש לאורחי המלון האפשרות להשתמש במתקני ספא מפנקים כדוגמת חמאם, בריכות בוץ, סאונה, ג'קוזי ועוד כאלה מהסוג שאני מחבבת במיוחד. נשבעת שאילו הייתה לי האפשרות הייתי מעבירה שם חיים שלמים. וכאילו אין בזה די, אנשי הצוות במלון מציעים לאורחים שירותי ספא וטיפולי בריאות ויופי, כמו עיסויים, טיפולי פנים, פילינג, ארומתרפיה, הידרותרפיה, מניקור, פדיקור ובאופן כללי כל מה שיכול להשכיח ממני את המולת היום הדוחקת ולהתרכז במה שחשוב באמת (בי).

לחופשה מושלמת באי הקסום לחצו כאן  >>

מה שטוב הוא שכל הטוב הזה נמצא במרחק נגיעה ממני, אם מדברים לרגע במונחים של חו"ל. ההגעה לאי הציורי והקסום מסתכמת בטיסה של שעתיים וחצי מתל אביב לנאפולי ובהפלגה משם שאורכת שעה. ברגוע.